Osada Pąchy – piękne działki rekreacyjne w Wielkopolsce

Osada Pąchy - działki na sprzedaż w zachodniej WielkopolsceOsada Pąchy to piękne działki rekreacyjne na sprzedaż w Wielkopolsce, jak również działki pod budowę domu i agroturystykę blisko Poznania.

Piękna działka w lesie? A może działka nad jeziorem? Teraz już nie trzeba wybierać. Osada Pąchy – otoczona przez rozległe lasy obszaru Natura 2000 i kilkanaście czystych jezior – łączy w sobie najcenniejsze walory wielkopolskiego krajobrazu.

Godzina jazdy samochodem z Poznania wystarczy, aby znaleźć się w miejscu, gdzie króluje cisza i natura. Oferta sprzedaży działek nad jeziorem w Wielkopolsce w Osadzie Pąchy skierowana jest do osób szukających ciszy i kontaktu z dziewiczą przyrodą blisko Poznania i blisko autostrady zapewniającej szybki i wygodny dojazd.

Działki w lesie, w bezpośrednim sąsiedztwie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego pozwalają się zrelaksować, wyciszyć i zapomnieć o cywilizacji. Mieszkańcy Osady Pąchy – obok czystego powietrza, spokoju i prywatności – mogą korzystać z różnych form wypoczynku na świeżym powietrzu:

  • Liczne trasy pieszo-rowerowe przebiegające tuż za domem doceni każdy miłośnik aktywnego wypoczynku i grzybobrania.
  • Rozległe tereny zielone to idealne miejsce do jazdy konnej. W Osadzie Pąchy można pobierać lekcje nauki jazdy.
  • Optymalne warunki odnajdą tu również wędkarze. Okoliczne czyste jeziora obfitują w różne gatunki ryb.
  • Ponadto, przez pasmo jezior przebiega szlak kajakowy.

Działka w lesie w Osadzie Pąchy to doskonałe miejsce pod budowę domu całorocznego lub rekreacyjnego w Wielkopolsce, wśród malowniczych jezior. Urokliwe tereny i duże powierzchnie działek gwarantują maksymalne poczucie prywatności. Jest to idealne miejsce dla osób, które chciałyby zrealizować marzenia o posiadaniu prywatnego rancza i np. hodować konie. Duże działki w lesie o powierzchni od 3500 m2 do 11 hektarów są już zelektryfikowane i przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe i rekreacyjne. Istnieje możliwość zakupu działki z własnym lasem.

A jak się tutaj mieszka? Poznaj Agnieszkę! Zamiast dużego miasta wybrała dom w środku lasu:

Z uwagi na wyjątkowe położenie na obszarze Natura 2000 i jednocześnie blisko tras szybkiego ruchu działki w Wielkopolsce w Osadzie Pąchy to dobre miejsce pod budowę gospodarstwa agroturystycznego, hotelu lub pensjonatu. Konkurencyjne ceny ziemi pod agroturystykę wynoszą od 15 do 25 zł za m2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *