Osada Pąchy – piękne działki rekreacyjne w Wielkopolsce

Osada Pąchy - działki na sprzedaż w zachodniej WielkopolsceOsada Pąchy to piękne działki rekreacyjne na sprzedaż w Wielkopolsce, jak również działki pod budowę domu i agroturystykę blisko Poznania.

Piękna działka w lesie? A może działka nad jeziorem? Teraz już nie trzeba wybierać. Osada Pąchy – otoczona przez rozległe lasy obszaru Natura 2000 i kilkanaście czystych jezior – łączy w sobie najcenniejsze walory wielkopolskiego krajobrazu.

Godzina jazdy samochodem z Poznania wystarczy, aby znaleźć się w miejscu, gdzie króluje cisza i natura. Oferta sprzedaży działek nad jeziorem w Wielkopolsce w Osadzie Pąchy skierowana jest do osób szukających ciszy i kontaktu z dziewiczą przyrodą blisko Poznania i blisko autostrady zapewniającej szybki i wygodny dojazd.

Działki w lesie, w bezpośrednim sąsiedztwie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego pozwalają się zrelaksować, wyciszyć i zapomnieć o cywilizacji. Mieszkańcy Osady Pąchy – obok czystego powietrza, spokoju i prywatności – mogą korzystać z różnych form wypoczynku na świeżym powietrzu:

  • Liczne trasy pieszo-rowerowe przebiegające tuż za domem doceni każdy miłośnik aktywnego wypoczynku i grzybobrania.
  • Rozległe tereny zielone to idealne miejsce do jazdy konnej. W Osadzie Pąchy można pobierać lekcje nauki jazdy.
  • Optymalne warunki odnajdą tu również wędkarze. Okoliczne czyste jeziora obfitują w różne gatunki ryb.
  • Ponadto, przez pasmo jezior przebiega szlak kajakowy.

Działka w lesie w Osadzie Pąchy to doskonałe miejsce pod budowę domu całorocznego lub rekreacyjnego w Wielkopolsce, wśród malowniczych jezior. Urokliwe tereny i duże powierzchnie działek gwarantują maksymalne poczucie prywatności. Jest to idealne miejsce dla osób, które chciałyby zrealizować marzenia o posiadaniu prywatnego rancza i np. hodować konie. Duże działki w lesie o powierzchni od 3500 m2 do 11 hektarów są już zelektryfikowane i przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe i rekreacyjne. Istnieje możliwość zakupu działki z własnym lasem.

A jak się tutaj mieszka? Poznaj Agnieszkę! Zamiast dużego miasta wybrała dom w środku lasu:

Z uwagi na wyjątkowe położenie na obszarze Natura 2000 i jednocześnie blisko tras szybkiego ruchu działki w Wielkopolsce w Osadzie Pąchy to dobre miejsce pod budowę gospodarstwa agroturystycznego, hotelu lub pensjonatu. Konkurencyjne ceny ziemi pod agroturystykę wynoszą od 15 do 25 zł za m2.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *